Piknik rodzinny pod Namiotami Podmański

Wypożyczalnia namiotów PODMAŃSKI NAMIOTY Nowy Sącz, Chełmiec, Świniarsko, Brzezna, Podegrodzie, Limanowa
Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy tak znakomitej firmie, wypożyczyć dwa namioty oraz ich wyposażenie.

Firma Bertsch-Holzbau wypozyczyła od naszej firmy dwa namioty – mniejszy i większy. Dopełnieniem całości były również nasze ławy biesiadne oraz okrągłe stoły (bez obrusów). Wszystko zostało ułożone na placu przed głównym wejściem do firmy. Całość została zabezpieczona odpowiednio dobranymi obciążnikami zabezpieczającymi namioty przed gwałtownym wiatrem.

Jak się okazało w trakcie, kiedy zaczął padać deszcz, takie zadaszenie stało się zbawienne dla naszych gości, każdy znalazł sobie miejsce, a dzieci mogły na chwilę przerwać zabawy i posilić się nieco.

Mamy nadzieję, że Wypożyczalnia Namiotów PODMAŃSKI, działająca i prężnie rozwijająca się w okolicy Nowego Sącza, Podegrodzia i okolic, będzie stałym partnerem w takich okolicznościach. Z naszej strony możemy zapewnić, ze nadal będziemy dokładali starań, aby sprostać wymaganiom stawianym nam przez różne okoliczności. Dla nas liczy się klient i jego zadowolenie.

Zachęcamy do oglądnięcia kilku zdjęć ukazujących samo rozmieszczenie. A to wszystko po to, aby zobaczyć, że nasze namioty są wysokiej jakości, stoją stabilnie i zapewniają bezpieczne schronienie. Na tych zdjęciach można zobaczyć skalę tych namiotów oraz porównać ich wielkość.

ZAPRASZAMY!

Na pikniku rodzinnym w firmie Bertsch-Holzbau, Nowy Sącz


/Kliknij, aby powiększyć zdjęcie/

 


Opcja komentowania została wyłączona.