Wypożyczalnia Namiotów Podmański w Długołęce

Wypożyczalnia namiotów PODMAŃSKI NAMIOTY Nowy Sącz, Chełmiec, Świniarsko, Brzezna, Podegrodzie, Limanowa
Już kilka miesięcy temu zostaliśmy poproszeni o dostarczenie namiotów i wyposażenia do domu Państwa Młodych w Długołęce.

Stały kontakt, świetna współpraca i wzajemny szacunek – tam można by określić “stawianie” namiotów przy domu weselnym dla gości Państwa młodych. I nie byłoby nic w tym niezwykłego, gdyby nie układ namiotu i połączenie największego z najmniejszym namiotem w kształcie litery L. Takie bardzo nietypowe rozwiązanie pozwoliło na pomieszczenie gości weselnych, orkiestry i wygospodarowanie miejsca na tańce.
Dzięki wspaniałej współpracy z gospodarzami, pogodziliśmy nietypowy układ namiotów, wszystko jak zwykle zabezpieczyliśmy przed wiatrem (a pogoda była wietrzna, na niektórych zdjęciach widać nieco “nadęty” namiot).
Wieczorem, na specjalne życzenie gospodarzy, dostarczyliśmy nagrzewnice powietrza. Dzięki temu mogliśmy poprawić komfort gościom i przy okazji wykonać kilka zdjęć telefonem. W nocy, namioty z naszej wypożyczalni, wyglądają równie dobrze.

Zachęcamy do oglądnięcia kilku zdjęć ukazujących samo rozmieszczenie namiotów, układ w kształcie litery L, nasze ławy i stołki wraz z dekoracją. A to wszystko po to, aby zobaczyć, że nasze namioty są wysokiej jakości, stoją stabilnie i zapewniają bezpieczne schronienie. Na tych zdjęciach można zobaczyć skalę tych namiotów oraz porównać ich wielkość.

ZAPRASZAMY!

Na weselu w gronie rodziny, w ogrodzie przy domu, Długołęka


/Kliknij, aby powiększyć zdjęcie/

 


Opcja komentowania została wyłączona.