Prócz tego - DLACZEGO WARTO nawiązać ze mną współpracę?Zobacz, dlaczego warto wypożyczyć od firmy z dużym doświadczeniem. Sprawdź, czy spełniam Twoje oczekiwania

KONTAKT

REZERWACJA

Dajemy możliwość rezerwacji terminu wypożyczenia, to nic nie kosztuje. A jeśli mamy zarezerwowany termin, postaramy się pomóc w inny sposób.

TERMINOWOSĆ

Jesteśmy zawsze na czas. Chcemy, abyś miał pewność, że wszystko będzie dobrze wykonane. Organizujemy pracę tak, aby Tobie było wygodnie.

WYSOKI STANDARD

Profesjonalizm to cecha, na której buduję markę. Chcę, aby kojarzono mnie z wysokim standardem obsługi i jakości. Zapewniam to każdemu, nawet najmniejszemu zleceniu.

ZAANGAŻOWANIE

Praca to moja pasja. Nie ma rzeczy, których nie da się rozwiązać. Dostarczam usługi z pasją, która daje mi satysfakcję i gwarantuje entuzjazm w kontakcie z klientem.


Kilka słów o historii firmy

Jesteśmy młodą firma, to znaczy młodą zespołem, duchem i zaangażowaniem. Wiekiem również.

Działamy w tej branży od ponad 8 lat, doświadczenie zbieraliśmy w Austrii, gdzie nasza załoga pracowała w największej firmie w tej branży. Organizowaliśmy targi, układaliśmy stoiska, budowaliśmy małe i duże namitoy i pomieszczenia na potrzeby różnych osób i firm.

W naszej pracy cenimy sobie przede wszystkim:

  • pracę z ludźmi,
  • dobrą atmosferę,
  • przyjazne nastawienie,
  • brak kompromisów co do jakości wykonanej pracy,
  • zaangażowanie w nietypowe projekty.

Dzisiaj stawiam na uczciwość i solidną, wytężoną pracę. Uważam, ze sumienne wykonywanie obowiązków da możliwość dalszego rozwoju oferty i stworzenia grona klientów, którzy będą polecali moją działalność innym.